Říjen 2011

Koupě koně

8. října 2011 v 18:47 | helien |  Články
Hlásím se s novým nápadem. Rozhodla jsem se koupit si nového koníka. Měl by to být breyer plemeno pinto.S nápadem přišla hanicka.konicek, protože potřebuje panenku a koník se jí nelíbí, že by mi ho věnovala. Jenže já si koníka zamilovala už od pohledu a tak chci celý setík pro sebe. Koníka bych používala na anglii i na western. Je v setu dokonce i s panenkou a sedlem (anglickým) takže stačí už jen westernové sedlo. Ikdyž je v setíku docela dost věcí, je na můj rozpočet trošku drahý a tak využiju příležitosti blížícího se svátku a nechám si ho nadělit od rodičů(Pokud mi ho nepořídí, koupila bych si ho sama). Sice musím počkat až do listopadu, ale bude to stát zato ne?

Ještě nějaké podrobnosti k tomuto setíku najdete zde:
Breyer - Classic Pony Games Set

Návštěva v Hedepokilu

1. října 2011 v 12:00 | helien |  Články
Jak většina z vás ví, nebo aspoň tuší, sousedí má stáj s Hedepokilem. A jelikož i ke mě se doneslo něco o novém koni,že je nádherný a úchvatný, že se mu mesela postavit nová stáj apod. musela jsem se rychle podívat, jak se to doopravdy má.

Zjistila jsem, že je v Hedepokilu opravdu nový kůň, Jmenuje se Love Me a stáj se mu stavěla jen proto, že se do ostatních nevešel. Vydali jsme se i s majitelkou Lavíka fotit - Já Garla a ona Lavíčka. Když jsem ale skončila dřív, neodolala jsem a musela jsem Lavíka taky vyblejskout. No a dál už jen fotky.....

Cirkusové kousky

1. října 2011 v 7:28 | helien |  Články
Cirkusové kousky v podání Garla

Jelikož je Garel velice učenlivý a chytrý koník, zkusila jsem sním dělat cirkusové kousky. A že mu to jde! Za pár lekcí a týdnů cvičení máme několik nových triků! Patří mezi ně poklona, dej pac, lehání a vzpínání. Ráda bych ho naučila ještě jiným kouskům, ale už mě žádné nenapadají. Pokud byste tedy měli nějaký nápad, napište do komentářů!

Poklona


dej pac

lehánívzpínání


A nakonec jsme odcválali začínajícím podzimem domů